تجهیزات آبیاری آریا
خانه / شیر خودکار / پلیمری / لیست قیمت روز شیر خودکار پلیمری

لیست قیمت روز شیر خودکار پلیمری

لیست قیمت روز شیر خودکار پلیمری به صورت عمده در خدمات کشاورزی آریا عرضه می شود. شیرخودکار پلیمری برای آبیاری محصولات به روش بارانی قابل استفاده می باشد.

کاربرد شیرخودکار پلیمری

در آبیاری بارانی آب با فشار از سمت لوله هایی که طراحی شده است، به طرف آبپاش انتقال می یابد و آب به صورت قطراتی ریز و درشت محصولات را آبیاری می کند.
در سیستم لوله کشی آبیاری بارانی از لوله پلی اتیلن استفاده می شود، برای انتقال آب از این لوله ها به آبپاش از رایزر استفاده می شود.

رایزرها از یک طرف به شیر خودکار پلیمری و از طرف دیگر به آبپاش ها متصل می شوند هم‌زمان با قرار گرفتن رایزر، پایه آبپاش یا کلید شیر خودکار به داخل آن ، شیر بازشده و آب جریان پیدا می‌کند و به داخل رایز رفته تا به آبپاش منتقل شود و آبیاری صورت پذیرد؛ هنگامی که رایزر را از شیر خودکار خارج می‌کنیم، شیر بسته شده و جریان آب قطع می‌گردد.

کاربرد شیرخودکار پلیمری

انواع شیر خودکار

  • شیر خودکار چدنی
  • شیر خودکار آلمینیومی
  • شیر خودکار سوزنی
  • شیر خودکار پلی اتیلنی

ویژگی‌های شیرخودکار پلیمری

  • باید دارای تأییدیه از معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی باشد
  • دارای گارانتی تعویض برای مشکلات ناشی از تولید باشذ
  • مقاومت مکانیکی مناسبی در برابر ضربه و صدمات فیزیکی داشته باشد
  • انواع پلیمری آن دارای مقاومت مناسب در برابر نور خورشد، اشعه ماوراء بنفش و شرایط محیطی باشذ
  • تحمل فشار اسمی در حدود ۶ بار را ذارا باشد
  • دارای حداقل افت فشار ممکن باشد

کاربرد شیرخودکار پلیمری

معرفی بیشتر شیر خودکار پلیمری

موقعیت نصب یک شیر خودکار پلیمری در مسیر پمپ آب می باشد. زیرا موقعیت خروج آب به صورت عمودی از پمپ به لوله ها می باشد.
با این حال با روشن شدن پمپ آب، میزان آب بسیار زیادی وارد لوله می شود. با این حتل برای جلوگیری از روشن شدن بی دلیل این پمپ ها بهترین راه حل، شیر خودکار پلیمری می باشد.
در غیر این صورت، یعنی با نبودن این شرالات، این میزان آب بی مورد به مسیر لوله ها باز می گردد. به طور کلی شیر های خودکار انواغ مختلفی دارند که بر اساس جنس بدنه، نوع کارکرد، نوع مایع، و غیره با هم متفاوت هستند.

عملکرد شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار پلیمری یکی از مدل های محبوب است که قابلیت نصب بر روی خط اصلی لوله های پلی اتیلن انواع پروژه ها و در موقعیت خروجی آن ها نصب و تعبیه می گردد.
راه اندازی و اجرای این دسته شیرالات بسیار ساده و بی درد سر است. برای همین خاطر برای کاربرد های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین استفاده از این محصولات در انواع زمین های کشاورزی، باغداری، پارک، فضای سبز و غیره می باشد.
همچنین میزان سایز های متعدد این شیر های خودکار پلیمری ۱ اینچ، ۱۱٫۲ اینچ و ۲ اینچ که با توجه به فشار و میزان خروجی تأسیسات هر کدام را می توانید انتخاب کنید.

لیست قیمت روز شیر خودکار پلیمری

مشخصات  شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار پلیمری دارای وزن و ابعاد استاندارد می باشد. همچنین در مقابل ساییدگی، خوردگی و انواع تغییرات فشار مقاومت بالایی دارد.
برای همین از طول عمر بالا و ماندگاری نیز بهره می برد. در هنگام باز و بسته کردن دریچه این شیرالات دارای عملکرد خیلی کم صدایی هستند‌. این محصولات مزایای زیادی از جمله خاصیت ضد نشت، ضد زنگ و غیره دارند.

لیست قیمت روز شیر خودکار پلیمری

لیست قیمت روز شیر خودکار پلیمری

شیر خودکار پلیمری در انواع سایز و مدل های متعدد با قیمت مقرون به صرفه در وب سایت ما به فروش می رسد که جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش حضوری یا غیر حضوری می توانید هم اکنون با شماره های درج شده در وب سایت ما تماس بگیرید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت شیر خودکار دریچه ای برنجی

قیمت شیر خودکار دریچه ای برنجی در تجهیزات کشاورزی آریا نسبت به بازار از نرخ …

دیدگاهتان را بنویسید