تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار آبیاری / لیست قیمت نوار تیپ ابیاری قطره ای

لیست قیمت نوار تیپ ابیاری قطره ای

لیست قیمت نوار تیپ ابیاری قطره ای به دلیل نوسانات قیمت دلار نیز گذاشته نمی شود و شما می توانید به صورت آنلاین از این محصول نیز مطلع شوید.

فروش نوار تیپ در کرمان

کاربرد نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت ار جنس پلی اتیلن نرم در دو نوع درزدار و پلاک دار نیز تولید و روانه بازار شده است. نوار تیپ ها اکثرا در سیستم آبیاری قطره ای بیشترین کاربرد را دارد که برای کشت های ردیفی مانند: کلم، کاهو، توت فرنگی و گوجه فرنگی و غیره …. بیشترین استفاده را دارد.

لیست قیمت نوار تیپ ابیاری قطره ای

معرفی نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ آبیاری قطره ای یکی از اجزای مهم سیستم های آبیاری تحت فشار کشاورزی است که از کاربرد های زیادی بهره می برد. اکثر موقیت های استفاده از این نوارها در کشت های ردیفی می باشد.
این محصولات به وسیله دریپر یا پاشنده هایی که در امتداد آن نصب می شوند عمل آب رسانی را به بهترین شیوه اعمال می کنند. با این وجود آب مستقیما به ریشه گیاهان و دیگر محصولات مربوطه نفوذ می کند.
همچنین موجب مرطوب نگه داشتن سطح خاک حتی در مناطق کم بارش می شود. در نتیجه نه تنها میزان مصرف آب را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، بلکه موجب رشد کامل و عالی محصولات می شود.

انواع نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ آبیاری قطره ای در دو مدل پلاک دار و درز دار عرضه می گردد که هرکدام به نوبه خود عملکرد باکیفیت و مطلوبی را در آبیاری مزارع ارائه می دهند. نوار تیپ های پلاک دار به دریپر مجهز هستند اما در عوض نوارهای درز دار فاقد قطره چکان هستند.
با این حال این مدل از نوار تیپ ها به حای دریپر به کسیر های درز دار به شکل زیگزاگ مجهز هستند و آبرسانی را از این طریق فراهم می کنند. این نوارها برای موقعیت های نصب سطحی و زیر سطحی خاک مورد استفاده قرار می گیرند.
این محصولات دارای انواع سایز، ضخامت، میزان فاصله درزها به صورت متنوع طراحی شده اند که هرکدام را می توانید بسته به نوع زمین و محصول انتخاب کنید.

لیست قیمت نوار تیپ ابیاری قطره ای

مشخصات کلی نوار تیپ آبیاری قطره ای

نوار تیپ آبیاری قطره ای دارای مشخصات فوق العاده و مزایای فراوانی می باشند. این محصولات میزان آبدهی یکنواخت و فراگیر را برروی سطح زمین فراهم می کند.
همچنین به علت وزن سبکی که دارند به راختی بعد از هر فصل جمع آوری و در انبار ذخیره می شوند. بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کند. جنس این نوارهای ابیاری قطره ای بسیار مرغوب است برای همین مانع از چسپندگی ذرات و رسوبات به بدنه می شود.

مزایایی نوار تیپ آبیاری قطره ای

  • نوار تیپ آبیاری قطره ای پس از هر دوره آبیاری می توانید آن را جمع آوری کنید و دوره بعدی از آن استفاده نمایید.
  • مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماواری بنفش را دارد.
  • دارای انعطاف پذیریی بالایی می باشد.
  • قابل استفاده در هر نوع زمین هی کشاورزی هم هموار هم نا هموار
  • نوار تیپ ها بیماری و آفات را کاهش دارد و همراه با آبیاری می توانید کود شیمایی را به آن اضافه کنید.

لیست قیمت نوار تیپ ابیاری قطره ای

لیست قیمت نوار تیپ ابیاری

برای دریافت لیست قیمت نوار تیپ ابیاری می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

نوار آبیاری کشتزاران با قیمت مناسب

پخش عمده نوار تیپ همدان

پخش عمده نوار تیپ همدان به سراسر ایران از طریق شماره های درج شده در …

دیدگاهتان را بنویسید