تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی

لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی

لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی در وب سایت ما قرار دارد و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

فروش لوله های آبیاری قطره ای

کاربرد لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله پلی اتیلن آبرسانی در سایز های مختلفی و در کلاف های متفاوتی نیز تولید و روانه بازار شده است. لوله های پلی اتیلن بیشترین کاربرد را برای انتقال آب و فاضلاب های شهری دارد و برای سیستم آبیاری بارانی، تحت فشار و قطره ای هم مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار در مصرف آب صرفه جویی می کند.

معرفی لوله پلی اتیلن آبرسانی:

لوله پلی اتیلن آبرسانی یکی از محصولات پرکاربرد است که با معیار های مختلف PE63 ، PE80 ، PE100 ساخته شده است.
این لوله ها دارای انواع سایز، ابعاد و ضخامت های مختلفی است که متناسب با محل مورد نظر و سایز قطر ها از اتصالات پلی اتیلن های مختلف استفاده می کند.
همچنین در انواع سایز های متعدد ۱۶ میلی متر الی ۲۵۰۰ میلی متر طراحی شده است که متناسب با نوع نیاز و پروژه مورد نظر سفارش داده می شوند.
به علت مزایای قابل توجهی که این لوله های پلی اتیلن دارد در تمام مناطق جهان مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده این لوله ها در سیستم های آبیاری تحت فشار موجب می شود که پخش یکنواخت آب مورد نیاز صورت گیرد و با این حال موجب رشد و مواظبت عالی از محصولات کشاورزی می شود.

لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی

ویژگی های لوله پلی اتیلن آبرسانی:

لوله پلی اتیلن آبرسانی نسبت به ابعادی که دارند از وزن های متعددی تشکیل شده است. اما در کل وزن سبک و کمی دارد که موجب جمع آوری ساده آن ها و حتی اشغال کم در ذخیره سازی آن می شود.
ضریب انقباض و انبساط کم در این لوله ها بسیار ویژه است. همچنین در مقابل جانوران جونده و خورنده به دلیل ساختار عالی بسیار مقاوم و مستحکم می باشد.
در صورت استفاده در سیستم های بهداشتی و آشامیدنی، صد در صد بی ضرر و سالم می باشد.
این لوله ها دارای مقاوم بالا در برابر درجه حرارت منفی ۷۰ درجه سانتی گراد می باشند. کلاس ها و تحمل فشار ها در این لوله های پلی اتیلن آبرسانی به مقدار ۲، ۴، ۶، ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۲۰ و ۳۲ بار و بالاتر می باشد.

لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی

مشخصات کلی لوله پلی اتیلن آبرسانی:

لوله پلی اتیلن آبرسانی، فشار داخلی و خارجی زیادی را تحمل می کند. همچنین مدل مناسبی برای جاهای حساس است زیرا کاملاً ضد نشت است.
در نتیجه از قابلیت اعتماد بالایی بهره می برد. این لوله ها از مواد اولیه بسیار باکیفیت تشکیل شده که طول عمر بسیار ماندگار و بالایی دارد.
همچنین در نقابل تنش ها، رانش ها و ارتعاش های زمین مقاومت خود را از دست نمی دهد. لوله های پلی اتیلن دارای انواع مدل های تک جداره، دو جداره و سه جداره می باشد که هرکدام به نوبه خود دارای کارکرد عالی و کاربردی می باشد.

 

لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی

مزایایی لوله پلی اتیلن آبرسانی

  • لوله پلی اتیلن در برابر فشار، کشش، پوسیدگی و اشعه ماورای بنفش مقاومت بسیار بالایی دارد و دارای طول عمر بسیار زیادی است.
  • به دلیل اف و صیقلی بدون سطح داخلی اشت مانع ایجاد رسوب گذاری و اختلال بین لوله ها می شود.
  • بسیار سبک و مقرون و به صرفه است.
  • نصب و راه اندازی آسان

لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی

لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی

برای دریافت لیست قیمت روز لوله پلی اتیلن آبرسانی می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله 2 اینچ آبرسانی

قیمت لوله ۲ اینچ آبرسانی پلی اتیلن

قیمت لوله ۲ اینچ آبرسانی پلی اتیلن را از ما دریافت کنید تا شامل تخفیف …

دیدگاهتان را بنویسید