تجهیزات آبیاری آریا
خانه / نوار یکبار مصرف آبیاری / قیمت عمده نوار یکبار مصرف آبیاری

قیمت عمده نوار یکبار مصرف آبیاری

قیمت عمده نوار یکبار مصرف آبیاری با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا در خدمت کشاورزان است. استفاده از نوار تیپ یکبار مصرف بسیار مقرون و به صرفه است و تا پایان فصل کاری مورد اسفاده قرار میگیرد.

قیمت عمده نوار یکبار مصرف آبیاری

کاربرد نوار یکبار مصرف آبیاری

 نوار تیپ یکبار مصرف آبیاری دقیقا همان چیزی است که از نامش پیداست استفاده از نوار تیپ فقط برای یک فصل، سپس جمع آوری و بازیافت آن به جای ذخیره و استفاده دوباره از آن است.

مزایایی استفاده از نوار یکبار مصرف آبیاری

  •  هزینه اولیه: هزینه نوار تیپ بسیار زیاد است سپس. با این حال، برخی از توليد كنندگان، مانند Netafim، در حال معرفی نوار تیپ طراحی شده برای استفاده یکبار مصرف با قیمت مناسب هستند.
  •  صرفه جویی در کار: استفاده از نوار تیپ یکبار مصرف بخش بزرگی از کار در مزرعه، از چک کردن و تعمیر مکرر نوار تیپ در طول یک فصل تا کندن ، جابجايي ، و ذخیره سازی تیپ ها در پایان هر فصل را حذف می کند.
  •  بهینه سازی کارگر: به جای استراتژی استفاده چندباره از نوار تیپ که وقت کارگران را میگیرد، آنها می توانند به وظایفی اختصاص یابند که مزایای بهره وری و شاید رضایت شغلی بیشتری را ارائه کنند.
  • صرفه جویی در مصرف آب: ترک خوردگی و بریدگی در نوار تیپ منجر به نشت میشود، که آب را هدر میدهد.
  • هزینه های تعمیر: در کنار مسائل مربوط به هدر رفت آب از نوار تیپ آسیب دیده ، هزینه تعمیر وجود دارد. علاوه بر این هزینه های تعمیر، مشکل زمان صرف شده وجود دارد – نگرانی دیگری که نوار یکبار مصرف آن را از ذهن کشاورزان حذف میکند.
  • فضای انبار سازی: نوار تیپ قبل از اینکه بتوانید به زمین بازگردد باید به درستی انبار شود. کشاورزان بسته به اندازه عملیات و مقدار نواری که استفاده می کنند.
  • ایمنی مواد غذایی: استفاده مجدد از نوار تیپ کشاورزان را در معرض خطر نقض ایمنی مواد غذایی به دلیل نوار تیپ آلوده قرار می دهد. هنگامی که نوار دوباره استفاده می شود، پاتوژن ها (میکربهای بيمارى زا) می توانند به مکان های دیگر زمین منتقل شوند.

قیمت عمده نوار یکبار مصرف آبیاری

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید