تجهیزات آبیاری آریا
خانه / رایزر پلیمری / قیمت عمده رایزر پلیمری دو سر رزوه دار

قیمت عمده رایزر پلیمری دو سر رزوه دار

قیمت رایزر پلیمری دو سر رزوه دار، با تخفیفی ویژه برای کشاورزان و همکاران که در کوتاه ترین زمان به سراسر کشور ارسال می شود. رایزر یا پایه آبپاش در نوع های پلیمری و آلومینیومی قابل استفاده می باشد.

قیمت رایزر پلیمری

 

کاربرد رایزر پلیمری دو سر رزوه دار

در سیستم آبیاری بارانی، برای انتقال آب از لوله های پلی اتلین استفاده می شود که آب با عبور از این لوله های اصلی و فرعی به آبپاش انتقال می یابد. که آب به وسیله آبپاش به صورت قطرات ریز و درشت محصولات را آبیاری می کند.

آبپاش ها به وسیله پایه آبپاش یا نگهدارنده یا به اصطلاح رایزر متصل می شود. رایزر دو سر رزوه دار از یک طرف به شیرخودکار و از طرف دیگر به آبپاش متصل می گردد.

قیمت رایزر پلیمری

مشخصات پایه آبپاش یا نگهدارنده

پایه آبپاش در ارتفاع های مختلفی تولید می شود، که ارتفاع این پایه ها بستگی به ارتفاع محصول دارد هرچه ارتفاع محصول بیشتر باشد باید از پایه های بلندتری استفاده کرد.

رایزرها در دو نوع آلومینیومی و پلیمری در بازار عرضه می شود، که در حال حاضر بیشتر از پلیمری به دلیل مقاومت بالای آنها در برابر خوردگی، زنگ زدگی، سرما و نورخورشید استفاده می شود.

معرفی رایزر پلیمری دو سر رزوه دار :

رایزر پلیمری دو سر رزوه دار یکی از قطعات کاربردی در سیستم های آبیاری تحت فشار کشاورزی است که نقش مهم و مؤثری را برعهده دارد. این رایزر ها دارای قابلیت نصب و تعبیه به شیرالات آبیاری است و سپس آبپاش آبیاری مربوطه را بالاتر از سطح محصولات زراعی قرار می دهد. با این وجود توزیع یکنواخت و فراگیر آب را بر روی خاک تضمین می کند. عملکرد مهم دیگر این رایزر های آبیاری، کنترل آشفتگی جریان آب از شیرهای قطره ای یا لترال می باشد. برای همین خاطر وجود این رایزر ها بسیار ضروری می باشد.

قیمت عمده رایزر پلیمری دو سر رزوه دار

ویژگی رایزر پلیمری دو سر رزوه دار :

رایزر پلیمری دو سر رزوه دار  در انواع طول های متعدد ۳۰ سانتی متر, ۴۰ سانتی متر, ۵۰ سانتی متر, ۶۰ سانتی متر, ۷۵ سانتی متر, ۱۰۰ سانتی متر ساخته و‌ طراحی شده اند. هرکدام از این محصولات باید متناسب با نوع محصولات و گیاهان انتخاب شوند. در غیر این صورت یعنی با طول بسیار بالاتر از سطح گیاهان، موجب‌ باد بردگی می شود. همچنین در صورت حذف این رایزر ها در سیستم های تحت فشار، باعث می شود که یکنواختی توزیع و پخش آب از بین رود. این محصولات کاربرد های زیادی در بخش های کشاورزی، گلخانه ای، فضای سبز و چمنزار ها، نهالستان و غیره دارد.

قیمت عمده رایزر پلیمری دو سر رزوه دار

طراحی رایزر پلیمری دو سر رزوه دار :

رایزر پلیمری دو سر رزوه دار، از فشار اسمی ۱۰ بار برخوردار است و رزوه استاندارد و مقاوم برخوردار می باشد. این محصول مطابق با استاندارد BSPT ساخته می شود که مزایای عالی دارد. علاوه بر اینکه این رایزر های پلیمری دو سر دنده در انواع طول های مختلفی تولید می شوند، بلکه دارای قطر های گوناگونی تا ۳ اینچ می باشند. برای همین می توانند متناسب با نیاز مربوطه شما هر کدام به دلخواه انتخاب شوند.

قیمت عمده رایزر پلیمری دو سر رزوه دار

مزایای رایزر پلیمری دو سر رزوه دار :

رایزر پلیمری دو سر رزوه دار از هدر رفتن منابع آبی به جدی جلوگیری می کند و با پخش یکنواخت آب، موجب رشد عالی و سریع تر از موعود زمانی محصولات زراعی می شود. این محصول مقاومت بسیار بالایی در برابر نور و اشعه ماوراء بنفش خورشید دارد. قابلیت نصب و باز و بسته کردن این رایزر ها بسیار ساده و بی درد سر است. همچنین به دلیل مقاومت عالی در مقابل خوردگی، پوسیدگی، سایش از عمر طولانی و ماندگاری بهره می برد.

قیمت رایزر پلیمری دو سر رزوه دار

برای دریافت جدیدترین قیمت عمده رایزر پلیمری دو سر رزوه دار با شماره های موجود تماس فرمائید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید