تجهیزات آبیاری آریا
خانه / شیر گازی برنجی / فروش عمده شیر گازی حقیقی

فروش عمده شیر گازی حقیقی

فروش عمده شیر گازی حقیقی در نرخ خیلی ارزان فقط توسط فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا انجام می گردد.این محصول دارای عملکرد بی نظیر جهت باز و بسته کردن خطوط لوله کشی گازی به کار برده می شود.

فروش عمده شیر گازی حقیقی

عملکرد شیر گازی حقیقی

شیر گازی حقیقی از مواد اولیه فوق العاده مقاوم تشکیل شده است که در اندازه های 2/1  اینچ , 2, 4/3 , 1 , 4/1  1 , 2/1 1  اینچ در دسترس می باشند.
این محصول در اجزای باز و بسته شدن تاسیسات گازی ساختمانها استفاده می شوند و دارای استاندارد و تأئیدیه ملی می باشد. از جمله محصولات دیگر این شرکت تولید می توان به تولید شیر آلات ربع گرد گازی در شش سایز، تولید شیرآلات کشویی در سه سایز اشاره کرد. بر روی دسته این شیر نام شیر حاذق حقیقی نیز درج گشته است.

به طور کلی شیر گازی جهت قطع و وصل کردن جریان گازدرون خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد در تاسیسات خانگی و یا صنعتی و قابل نصب در مکان مختلف چون تاسیسات گازرسانی های مختلف، ورودی مجتمع ها و ساختمان های اداری، قبل از کلیه لوازم گازسوز برای قطع و وصل شدن جریان سیال درون لوله، جهت قرار گرفتن سوراخ توپی بایستی در جهت عمود بر مسیر جریان باشد که با چرخش دسته در قوس 90 درجه جریان درون انشعاب را قطع یا وصل نماید.

مشخصات شیر گازی حقیقی

 •  شیر گازی حقیقی از جنس برنجی با چرخاندن دسته آن با حفره ای به اندازه مقطع جریان با یک چهارم چرخش (90 درجه) جریانات را کنترل می کند و آن را با جریان به یک موقعیت موازی یا عمودی باز و بسته می کند.
 • برای استفاده در تاسیسات گاز مناسب است.
 • این شیر گازی به عنوان یک شیر توپی قفل دار تولید می شود ، گزینه قفل کردن موقعیت شیر ​​(باز-بسته) را ارائه می دهد.
 • این مدل شیرها بسیار سبک هستند و کار کردن با آن آسان است.

فروش عمده شیر گازی حقیقی

 

مزایای شیر برقی گازی

شیرهای برقی گازی طی سالیان متمادی برای بهبود و توسعه عملکرد خود فرآیند طراحی دائماً در حال تکامل را طی کرده و دریچه ای قابل اعتماد، ایمن و کارآمد ایجاد کرده اند.

شیر برقی یک گزینه فوق العاده همه کاره است. به خصوص در سیستم های خودکار که عملیات باید از راه دور انجام شود، مانند برنامه های شیر برقی که مایعات سمی وجود دارد.
زمان باز و بسته شدن شیر برقی آن را به یک راه حل ایده آل برای بسیاری از کاربردها تبدیل می کند.
جایی که سرعت یک عامل حیاتی است.

فروش عمده شیر گازی حقیقی

برخی از ویژگی های اصلی شیرهای برقی در زیر بیان شده است:

 • مصرف کم انرژی
 • از راه دور کار می کند
 • نگهداری و سرویس دهی مقرون به صرفه
 • سازگار با ولتاژهای AC و DC
 • زمان باز و بسته شدن بسیار سریع
 • قابلیت کار در دمای شدید
 • بلوک نشتی خارجی ایمنی
 • هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی کار می کند
 • برنامه های شیر برقی به لطف قابلیت انعطاف پذیری بسیار متنوع هستند.

فروش عمده شیر گازی حقیقی
عملکرد شیر برقی گازی

هنگامی که سیم پیچ برقی در این شیرها فعال می شود، میدان مغناطیسی حاصل از آن پیستون را بالا می برد و جریان را امکان پذیر می کند. در یک شیر معمولاً باز، هنگامی که سیم پیچ برقی کار می کند، پیستون از روزنه مهر و موم می کند که به نوبه خود از جریان جلوگیری می کند. این عملکرد مانع برگشت گاز و هوا در خطوط می شود و منجر به عملکرد سریع و دقیق باز و بسته کردن خطوط می شود. به طور کلی شیر برقی یک شیر الکترو مکانیکی است که برای کنترل خودکار جریان مایع یا گاز استفاده می شود.
شیرهای برقی با استفاده از الکترومغناطیس فعال شده از راه دور برای تسهیل باز یا بسته شدن درگاه در بدنه سوپاپ کار می کنند، که این جریان جریان را از طریق شیر مجاز یا غیرفعال می کند. آنها معمولاً از یک مجموعه سیم پیچ و پیستون تشکیل می شوند. در شیرهای بسته معمول، یک فنر برگشتی پیستون پیستون را در مقابل روزنه نگه می دارد و از جریان جلوگیری می کند.

فروش عمده شیر گازی حقیقی

فروش شیر گازی حقیقی

یکی از تجهیزات لوله کشی ها شیر گازی حقیقی می باشد که جریان گاز را با سرعت بالا باز و بسته می کند. به این ترتیب کاربران می توانند آن را با قیمت پایین از طریق شماره های درج شده سفارس دهند.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید شیر گازی دسته پلیمری 2 اینچ

خرید شیر گازی دسته پلیمری 2 اینچ

خرید شیر گازی دسته پلیمری 2 اینچ را با ما تجربه کنید. شیر گازی دسته …

دیدگاهتان را بنویسید