تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / خرید لوله ابیاری هیدروگیت به قیمت عمده

خرید لوله ابیاری هیدروگیت به قیمت عمده

خرید لوله ابیاری هیدروگیت به قیمت عمده در تجهیزات کشاورزی آریا برای همکار و باغداران به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر میباشد. لوله های آبیاری انعطاف پذیر (هیدروگیت) یکی از روشهای نوین آبیاری و جایگزین مناسبی برای کانالهای خاکی میباشد و راندمان آبیاری را به نحو چشمگیری افزایش می دهد.

خرید لوله ابیاری هیدروگیت به قیمت عمده

لوله ابیاری هیدروگیت

لوله های دریچه دار عبارت اند از لوله های پلی اتیلن نرم، مجهز به دریچه های قابل تنظیم که می توانند جایگزین مناسبی برای کانال های خاکی باشند. در این سیستم، آب به جای نهر خاکی، در لوله جریان داشته و تلفات ناشی از نشت آب در کانال های خاکی به حداقل خواهد رسید. این لوله ها با برند هیدروگیت و در اندازه های متفاوت از ۲ تا ۱۸ اینچ در دو لایه با درصد UV موثر (ضد آفتاب) و  CB می باشد.

خرید لوله ابیاری هیدروگیت به قیمت عمده

مزایایی لوله انعطاف پذیر هیدروگیت

 1. قابلیت نصب و راه اندازی آسان
 2. کاهش هزینه های کارگری
 3. افزایش راندمان آبیاری تا ۷۰ درصد
 4. افزایش نقطه اثر مصرف کود و آب در آستانه ریشه گیاه
 5. افزایش تطابق انحلال کود در آب
 6. کاهش علف های هرز و حشرات
 7. کاهش تبخیر آب در واحد سطح
 8. سهولت رفت و آمد ماشین آلات کشاورزی
 9. کمترین فضای اشغال شده در سطح مزرعه
 10. سهولت توزیع آب در شبانه روز

نکات ضروری در نگه داری لوله هیدروگیت

 • از کشیدن رول های هیدروگیت روی زمین جدا خودداری نمائید تا لبه های آن آسیب نبیند, برای حمل و نقل همیشه رولها را بلند کنید.
 • هیدروگیت به لحاظ وزن آب داخل آن باید همیشه روی تکیه گاه مناسبی قرار داشته باشد, بوسیله خاک تکیه گاه مناسبی برای رولها ایجاد نمایید.
 • بعد از باز کردن رولها و قبل از اینکه داخل آنها آب باشد, برای جلوگیری از جابجایی بوسیله باد هر چند متر مقداری خاک روی لوله ها بریزید.
 • طول لوله های هیدروگیت ۱۰۰متر می باشد که پس از هر ۱۰۰متر برای اتصال به رول دیگر از یک اتصال و دو عدد بست استفاده میگردد.
 • در سراشیبی , هنگام باز نمودن لوله هیدروگیت در فواصل مناسب  با ریختن مقدار کمی خاک زیر آن, موانعی پله مانند بوجود آورید , این عمل موجب جریان مناسب آب در هیدروگیت میگردد.
 • از هیدروگیت میتوان برای انتقال آب و آبیاری استفاده نمود.که برای انتقال آب لازم است انتهای هیدروگیت روی زمین بوسیله یک اتصال یا لوله آهنی ثابت گردد, و در صورت استفاده از هیدروگیت بابت آبیاری لازم است آب داخل آن بوسیله گیره انتهایی محبوس گردد.
 • پس از اتمام نصب هیدروگیت میتوان در هر نقطه از طول لوله با ایجاد سوراخ( بوسیله پانچ) با نصب دریچه شروع به آبیاری نمود.

خرید لوله آبیاری هیدروگیت

خرید لوله آبیاری هیدروگیت با بهترین کیفیت در سایز های مختلف به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا امکان پذیر میباشد. میتوانید از طریق شماره های درج شده در سایت این محصول را خریداری نمایید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید لوله 2/5 اینچ خرطومی آبیاری

خرید لوله ۲/۵ اینچ خرطومی آبیاری

خرید لوله ۲/۵ اینچ خرطومی آبیاری با بهترین قیمت را با ما تجربه کنید. لوله‌های …

دیدگاهتان را بنویسید