تجهیزات آبیاری آریا
خانه / قطره چکان یورودریپ / تولید قطره چکان کشاورزی یورودریپ

تولید قطره چکان کشاورزی یورودریپ

تولید قطره چکان کشاورزی یورودریپ در انواع ۴ لیتر و ۸ لیتر با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا عرضه و روانه بازار میشود. میتوانید این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری از طریق شماره های درج شده در سایت خریداری نمایید.

تولید قطره چکان کشاورزی یورودریپ

قطره چکان کشاورزی یورودریپ

قطره چکان یورودریپ محصول کشور یونان می باشد یورودریپ PC یعنی خود شوینده می باشد و وقتی آب از داخل قطره چکان عبور می کند به صورت متلاطم وآشفته در آمده و این امر باعث از بین رفتن رسوبات داخل قطره چکان یورودریپ می شود.
و به همین دلیل هزینه های نگهداری سیستم آبیاری را پایین می آورند و همچنین دارای سیستم جبران فشار هستند که باعث می شود قطر چکان یورودریپ در محدوده فشار بین نیم تا ۴ بار دبی خروجی ثابتی داشته باشد. یورودریپ به صورت یک طرفه طراحی و ساخته شده و این امر باعث می شود از برگشت آب و خاک جلوگیری شود.

تولید قطره چکان کشاورزی یورودریپ

ویژگی های قطره چکان

  1.  مکانیزم خودشویندگی با شستشوی مسیر جریان در داخل قطره چکان در هر نوبت آبیاری، موجب کاربرد قابل اطمینان آن طی سال ها بهره برداری می گردد.
  2. دارا بودن سطح مقطع زیاد مسیر جریان آب و متلاطم بودن جریان، خصوصیت بی همتای مقاومت بالا در برابر گرفتگی، حتی در شرایط کاربرد آبها با کیفیت نامناسب را به این قطره چکان می بخشد.
  3. دارا بودن ضریب تغییرات ساخت بسیار پایین (زیر ۳ تا ۴ درصد بسته به نوع قطره چکان)
  4. تنظیم آبدهی در دامنه تغییرات فشار بسیار وسیع معادل ۴- ۰/۵ بار
  5.  در مدل های ND، قطره چکان در فشار ۰/۲ بار بسته شده و در فشار ۰/۴۵ بار باز می شود. این امر موجب عدم ایجاد هرز آب سطحی و خصوصاً در شرایط توپوگرافی نامناسب و یا سیستم آبیاری قطره ای از بالا می شود.
  6.  دیافراگم سیلیکونی این قطره چکان از مقاوم ترین مواد در مقابل اشعه ماوراء بنفش و مواد شیمیایی ساخته شده است.
  7.  این نوع قطره چکان ها در دو مدل PC، و PCND تولید می شوند.
  8. آبدهی قطره چکان ها معادل ۲/۱، ۳/۱، ۴/۱، ۸/۱ در هر دو مدل PC و PCND بوده و با آبدهی ۲۴/۵ لیتر در هر ساعت فقط در مدل PC تولید می گردد.
  9.  کلیه قطره چکان ها مدل CORONA دارای درپوش پخش آب می باشند.
  10.  حداقل فیلتراسیون مورد نیاز معادل مش ۱۲۰ می باشد.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید