تجهیزات آبیاری آریا
خانه / دسته‌بندی نشده / بازار عمده رایزر آلومینیومی

بازار عمده رایزر آلومینیومی

بازار عمده رایزر آلومینیومی امروزه از وضعیت خوبی برخوردار بوده است زیرا که قیمت هر کلای به صورت عمده بهتر از قیمت آن به صورت خرده است

رایزر چیست

رایزر لوله ی عمودی است که بالای آن شیر خودکار و بست  قلاب بر روی آن نسب می شود تا آب پاش روی آن نسب شود و شیر های اتو ماتیک آلو مینیومی برای اتصال آبپاش های بارانی به رایزر میباشد. البته باید گفتکه امروزه این کالا از تولید کنندگان بسیار زیادی برخوردار میباشد.

بازار عمده رایزر آلومینیومی

 

 

تولید کنندگان رایزر آلومینیومی عبارت اند از:

 • قدیر پایپ
 • شرکت اب آرا
 • گروه صنعتی الوند مشک
 • پایا بسپار آریا
 • گروه تولیدی آفاق
 • تکنو آبیار
 • بورس لوله و اتصالات مرادی
 • زلال رود
 • آب آفرین سیستم
 • شرکت صنایع پلیمر پارس ایمن
 • گروه تولیدی اصفهان پلاست
 • فروشگاه قطره طلایی کرمانشاه

بازار عمده رایزر آلومینیومی

معرفی رایزر آبیاری آلومینیومی :

رایزر آبیاری آلومینیومی یکی‌ از تجهیزات مهم و جانبی در سیستم های آبیاری تحت فشار است که نقش مهمی در پخش آب را برعهده دارد. موقعیت نصب این‌ سری از رایزر ها، بر روی لوله اصلی و فرعی می باشد که موجب انتقال آب به آبپاش آبیاری مربوطه می شود.
سپس عمل آبیاری را در بهترین شیوه ممکن بر روی سطح خاک و محصولات زراعی توزیع می کند. این دسته از رایزر های آبیاری آلومینیومی گزینه مناسبی برای انتقال هرنوع آب تمیز و حتی شور می باشد. همچنین این محصولات که به پایه آبپاش مشهور هستند، مدل مناسبی برای سیستم های ابیاری بارانی کلاسیک است.

بازار عمده رایزر آلومینیومی

ویژگی رایزر آبیاری آلومینیومی :

رایزر آبیاری آلومینیومی دارای موقعیت نصب و‌ تعبیه بالاتر از گیاهان و سایر محصولات کشاورزی می باشد. همچنین این رایزرها گزینه ای مناسبی برای حذف توربولانس هستند. به این مانع از آشفتگی جریان ناشی از آبگیری شیر خودکار از لوله فرعی می شود تا آبرسانی ایده آلی را در بهترین شیوه فراهم می کند.
به طور کلی این دسته از رایزر های آلومینیومی دارای میران سایز  ۱، ۲/۱ ۱ و ۲ ایچ و طول به میزان ۱ و ۵/۱ متری می باشد. این محصولات از طیف زیادی مزایای و کاربرد های گوناگونی تشکیل شده اند که مورد استقبال کشاورزان قرار گرفته است.

بازار عمده رایزر آلومینیومی

مزایای رایزر آبیاری آلومینیومی :

داشتن یک رایزر آبیاری به قدری مهم است که حتی در صورت حذف آن، ضریب پخش یکنواخت آب بسیار پایین آمده و موجب می شود قسمت های زیادی از زمین ها آبیاری نشوند. این دسته از رایزر ها دارای قابلیت نصب ساده و سریع به شیر های خودکار می باشد و همچنین قابلیت جداسازی آسانی دارد. به گونه ای که نیازی به نیروهای انسانی زیادی ندارد.
این رایزرهای آبیاری موجب صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب می شود. از دیگر مزایای این محصول، مقاومت بالا و ماندگاری طولانی مدت آن است.

بازار عمده رایزر آلومینیومی

کاربرد رایزر آبیاری آلومینیومی :

رایزر آبیاری آلومینیومی دارای کاربرد های فراوانی می باشد و مدل مناسبی برای مزارع و زمین های کشاورزی می باشد. همچنین در فضای سبز، پارک، چمنزار ها، گلخانه ها و زمین های فوتبال و غیره می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

بازار عمده رایزر آلومینیومی :

و همچنین محصول از تولید کننده گان بیشتری برخوردار است که در با لا به ان ها هیچ اشاره ای نشده است. رایزر های آلومینیومی اغلب با طول یک سانت یا یک متر و قطر های یک تا دو اینچ میباشد.
بازار عمده رایزر آلومینیومی  امروزه بسیار خوب بوده و تمامی محصولات خود را به صورت عمده به تمامی فروشگاه ها در تمامی شهر ها عرضه می کند. مشتریان خریداران و افرادی که این کالا را به صورت عمده خریداری نموده اند. توانسته اند که از سود آوری خوبی برخوردار باشند که این امر خود نیز بسیار مهم و خوشایند میباشد و هم اکنون شما دوستان عزیز می توانید جهت اطلاعات بیشتر در این رابطه با مشاورین ما در ارتباط باشید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 09923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت شیر توپی 63

قیمت شیر توپی ۶۳ یکسر دنده

قیمت شیر توپی ۶۳ یکسر دنده را از ما دریافت کنید. شیر توپی ۶۳ یکسر …

دیدگاهتان را بنویسید